kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
 
 

Atelier mody ślubnej Evy Minge
2009/7/10 18:20:00

W samym sercu poznańskiego Starego Rynkuw lipcu Ewa Minge otworzyła Atelier Mody Ślubnej & Couture.


Atelier Mody Ślubnej & Couture Ewy Minge to miejsce stworzone na wzór francuski i włoski - tam najznakomitsi projektanci mody i krawcy mają swoje salony w zabytkowych kamienicach. Pozwala to zachować intymność, wyjątkowość i elitarny styl.

Atelier Mody Ślubnej & Couture Ewy Minge ma powierzchnię ok. 300m2 i jest podzielona na trzy części. W pierwszej znajduje się ekspozycja kolekcji Couture - kreacji wieczorowych w pojedynczych egzemplarzach, uszytych z najdroższych jedwabi, muślinów czy francuskich koronek. Kolekcja ta każdego roku prezentowana jest w Paryżu, podczas Paryskiego Tygodnia Mody w kategorii Haute Couture oraz w Rzymie - podczas Alta Moda Alta Roma. Już teraz można zakupić gotowe kreacje lub zamówić indywidualnie zaprojektowaną suknie przy konsultacji projektantki i najlepszych w kraju stylistów.

W drugiej części Atelier znajduje się pierwsza w Polsce ekspozycja sukni ślubnych by Eva Minge. Do tej pory suknie ślubne realizowane były w jej wzorcowni lub w salonach na terenie całej Polski. „Panuje tutaj wyjątkowa atmosfera - klientka może obejrzeć, przymierzyć, zamówić i kupić sukienkę, ale również spędzić miło czas na rozmowie ze stylistą o modzie przy filiżance herbaty. Atelier to miejsce, w którym moda spotyka się ze sztuką. Planujemy organizować pokazy mody, wernisaże , koncerty i imprezy zamknięte dla stałych klientów" - mówi o swoim projekcie Ewa Minge. W ofercie znajdą się również niezbędne dodatki w postaci takich elementów stroju jak buty, torebki, biżuteria, rękawiczki, bielizna, welony i etole.

Trzecią część Atelier zajmuje ekspozycja sukni koktajlowych i wieczorowych. Można również zamówić całą garderobę począwszy od rzeczy do noszenia na co dzień, przez kostiumy wizytowe, skończywszy na sukniach na specjalną okazję. Wszystko indywidualnie dobrane do koloru oczu, cery, włosów oraz stylu i preferencji kobiety, która będzie chciała mieć kreacje od Ewy Minge w swojej szafie.

W Atelier już teraz pojawiły się elementy sztuki użytkowej zaprojektowane przez projektantkę i jej kooperantów, co zapoczątkowało stałe ekspozycje w tej dziedzinie sztuki. Raz w miesiącu odbywać się będą mini recitale, wystawy obrazów a także zamknięte pokazy młodych projektantów, dla których przeznaczone jest jedno pomieszczenie, gdzie po pokazie przez miesiąc mogą sprzedawać swoje zaprezentowane kolekcje. „Miejsce jakim jest Stary Rynek w jakiś sposób zobowiązuje mnie do szerzenia kultury i tworzenia miejsca spotkań kobiet, które obok mody będą mogły z bliska zetknąć się sztuką, jak również wesprzeć młode talenty. Dwa razy w roku planuje zaprosić znane osobowości z francuskiego lub włoskiego świata mody" - mówi Ewa Minge.

Źródło: www.evaminge.pl


()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: atelier Evy Minge, kolekcja Evy Minge, kolekcja couture Evy Minge, moda ślubna, suknie ślubne, wesele, ślub


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»