kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
 
 

Moda według marki Cubus
2007/7/24 0:00:00

Cubus należy do Varner Gruppen - największego norweskiego koncernu tekstylnego w Skandynawii, który istnieje na rynku od ponad 40 lat. Na rynku polskim firma Varner Polska istnieje już 10 lat. Posiada 40 sklepów marek: Cubus, Benetton i Carlings, w tym 21 sklepów Cubus, usytuowanych w największych miastach Polski. Pierwszy sklep marki Cubus został otworzony w Gdyni, w Trójmiejskim Centrum Handlowym „Klif”.

Varner Gruppen posiada sieci sklepów różnych marek w Norwegii, Szwecji, Finlandii, Danii, Islandii, Niemczech, Łotwie i w Polsce. Do koncernu należą marki: Cubus, Bik Bok, Carlings, Dressmann, Bodimondi, Vivikes, Varners, Wearhouse.

Cubus to koncept rodzinny. Kolekcje adresowane są do ludzi młodych duchem, ceniących modę w połączeniu z wygodą.

Popularność zawdzięcza szerokiej ofercie handlowej skierowanej zarówno do kobiet, mężczyzn oraz dzieci w różnym wieku. Ubrania z oferty Cubusa przeznaczone są do noszenia na co dzień: odzież sportowa i casual oraz na wyjątkowe okazje: kolekcja wieczorowa party. Ubrania mają przystępne ceny, a zarazem wykonane są z materiałów wysokiej jakości.

Obecnie sklepy Cubus mają odświeżone logo, nowe bardziej funkcjonalne meble, przestronne i jasne przymierzalnie. Podziały na działy są bardziej czytelne.

Według przedstawicieli sklepu, nowa prezentacja ułatwia zakupy, jest ciekawsza i bardziej bezpośrednia. Wskazuje możliwości wykorzystania jednego ubrania, prezentując go w wielu zestawach i kombinacjach kolorystycznych. W większych sklepach na dziale dziecięcym umieszczony jest mini plac zabaw dla najmłodszych. Każdy maluch może tu zabawnie spędzić czas, obejrzeć ulubioną bajkę, co niewątpliwie ułatwia zakupy dorosłym.Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: cubus, marka, moda, odzież, sklep


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»