kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
 
 

Moda według marki Cubus
2007/7/24 0:00:00

Cubus należy do Varner Gruppen - największego norweskiego koncernu tekstylnego w Skandynawii, który istnieje na rynku od ponad 40 lat. Na rynku polskim firma Varner Polska istnieje już 10 lat. Posiada 40 sklepów marek: Cubus, Benetton i Carlings, w tym 21 sklepów Cubus, usytuowanych w największych miastach Polski. Pierwszy sklep marki Cubus został otworzony w Gdyni, w Trójmiejskim Centrum Handlowym „Klif”.


Varner Gruppen posiada sieci sklepów różnych marek w Norwegii, Szwecji, Finlandii, Danii, Islandii, Niemczech, Łotwie i w Polsce. Do koncernu należą marki: Cubus, Bik Bok, Carlings, Dressmann, Bodimondi, Vivikes, Varners, Wearhouse.

Cubus to koncept rodzinny. Kolekcje adresowane są do ludzi młodych duchem, ceniących modę w połączeniu z wygodą.

Popularność zawdzięcza szerokiej ofercie handlowej skierowanej zarówno do kobiet, mężczyzn oraz dzieci w różnym wieku. Ubrania z oferty Cubusa przeznaczone są do noszenia na co dzień: odzież sportowa i casual oraz na wyjątkowe okazje: kolekcja wieczorowa party. Ubrania mają przystępne ceny, a zarazem wykonane są z materiałów wysokiej jakości.

Obecnie sklepy Cubus mają odświeżone logo, nowe bardziej funkcjonalne meble, przestronne i jasne przymierzalnie. Podziały na działy są bardziej czytelne.

Według przedstawicieli sklepu, nowa prezentacja ułatwia zakupy, jest ciekawsza i bardziej bezpośrednia. Wskazuje możliwości wykorzystania jednego ubrania, prezentując go w wielu zestawach i kombinacjach kolorystycznych. W większych sklepach na dziale dziecięcym umieszczony jest mini plac zabaw dla najmłodszych. Każdy maluch może tu zabawnie spędzić czas, obejrzeć ulubioną bajkę, co niewątpliwie ułatwia zakupy dorosłym.Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: cubus, marka, moda, odzież, sklep


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »