kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
 
 

Kostiumy plażowe Calzedonia
2007/5/24 0:10:00

Na wakacje 2007 powstała prawdziwa tendencja do noszenia ubrań „na miarę”. Calzedonia prezentuje kolekcję kostiumów całkowicie „skoordynowaną”. Modele nakładają się na siebie, tworząc właściwie mix ubiorów i wzorów.

Biustonosze „opaski”, także dwustronne, proste „trójkątne” bikini lub te przedłużane, push-up lub balconette, do założenia ze slipami lub culotte, minimajteczkami, brasiliano lub odważnymi stringami, dla tych, którzy ośmielą się odsłonić troszeczkę więcej. Kropeczki nakładają się na wzory zwierzęce, motywy pop zawierają sportowe detale i kwiaty, multikolorowe prążki i aplikacje. Materiały: od lycry do szenili z bawełny. Oto kolekcja morska 2007 Calzedonia.

Zamienić się w „stylistów samych siebie”, to prawdziwa tendencja na wakacje: kostium jest „na miarę”, kreowany w momencie zakupu. Kolekcje, które mieszają się ze sobą, nie tylko jeżeli chodzi o fasony, ale także o wzory. Kropki na kwiatkach, wzory pop na detalach etnicznych. Mix jest przymusem w tym sezonie. Linie proste i eleganckie oraz wzory inspirowane Balearami, to wszystko daje tło dla kolekcji Club House. Multikolorowe prążki oraz marynarskie wzory , które przybierają kolor nieba lub morza, od głębokiego granatu do szarości niebieskiego. Ta kolekcja jest przeznaczona dla tych , którzy wybierają minimalistyczny styl, dla którego inspiracją były lata 50-te.

Przypomina angielskie ogrody z końca XIX wieku - nowa linia Ogrodowe Party. Mulikolorowe kwiatuszki i luksusowa roślinność spotykają się na materiałach, które powstały dzięki inspiracji światem flory: fałdki, marszczenia, kolorowe nitki, pajęcze płótna z dotykiem metalu.Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Calzedonia, kostium kąpielowy, kostium plażowy, lato


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»