kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
 
 

Kobieco i kusząco: demoniczna czerń na topie
2011/12/16 20:50:00

Black is back! – ogłaszają wszystkie magazyny mody, a razem z nimi projektanci i styliści. Czerń na świecie powraca w wielkim stylu, chociaż polskich ulic nigdy nie opuściła. Polki na jesień i zimę najczęściej wybierają ten kolor. Bo jest bezpieczny, prosty w stylizacji i dodatkowo wyszczupla. A czerń może mieć wiele odsłon. Nie musi być klasyczna, zachowawcza albo nudna. Jak wiele ma obliczy, udowadnia Gatta w kolekcjach swoich rajstop.

Kolory drżyjcie! Jesienią i zimą rządzi czerń. Podbiła światowe wybiegi mody, a teraz także polskie ulice. Kolor czarny pojawia się albo jako cały look, albo w detalach. Jest demoniczny i sensualny. Przy okazji jednak bardzo łatwy do stylizowania. Można go zestawiać z innymi barwami, wzorami i ciekawymi fakturami. Kobiety, które także w dodatkach kochają czerń, mogą skorzystać z bogatej oferty rajstop marki Gatta.

– Czerń dominuje w tym sezonie. To bardzo klasyczny, ale także mocny i kobiecy kolor. Pojawił się u największych projektantów w nieco mrocznym, gotyckim wydaniu. Gatta w swoich kolekcjach proponuje czerń w całkowicie różnych odsłonach – mówi Małgorzata Barton z Gatta.

W kolekcji Gatta Collant i Gatta Galeria Fantasia czerń pojawia się sama lub ozdobiona delikatnymi, ażurowymi bądź kwiatowymi motywami. Można wybrać także modele z bardzo modnymi w tym sezonie, ostrymi geometrycznymi wzorami. W Galerii Fantasii dostępne są również rajstopy idealne na okres zbliżającego się karnawału: przeszyte srebrną nitką i ozdobione mieniącymi się drobinkami.

Czerń powróciła i z pewnością zagości w modzie na dłużej. Wariacji na jej temat jest wiele.


()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: czerń, moda, rajstopy


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»