kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
 
 

Moda ślubna. Co będzie modne w 2016 roku?
2015/10/20 23:20:00

Luźne sukienki z hipisowskimi frędzlami, wstawkami z piór i haftami czy dwuczęściowe kostiumy z haftowaną bądź rozmaicie zdobioną bluzką oraz wąską i długą spódnicą, a nawet ze spodniami zamiast sukienki – to najnowsze trendy w modzie ślubnej w 2016 roku.


Moda ślubna zmienia się powoli, ale konsekwentnie. Każdego roku pojawiają się nowe trendy, które subtelnie wpływają na to, co wypada założyć w dniu uroczystej przysięgi, a co staje się passé. Z powodzeniem można przyjąć, że zjawiska, które dają się zauważyć na modowych wybiegach w jednym roku, w kolejnym trafiają do mody ślubno-weselnej.
fot. Moda ślubna 2016

Potwierdzają to nowe kolekcje najpopularniejszych na świecie kreatorów strojów dla panien młodych. Co ciekawe, o ile w kwestii butów do ślubu, jeszcze umocnią się tendencje widoczne w roku 2015, o tyle duże zmiany mogą dotyczyć sukni. Jeśli jednak wśród wielu ciekawych pomysłów mielibyśmy wyróżnić te, które powtarzają się najczęściej, byłyby to trendy polegające na odsłanianiu: pleców, ramion, dekoltów, nóg i… palców stóp.

Strony: [1] [2] [3] następna »

()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: buty ślubne, moda, suknia ślubna, ślub


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »