kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
 
 

Moda ślubna. Co będzie modne w 2016 roku?
2015/10/20 23:20:00

Luźne sukienki z hipisowskimi frędzlami, wstawkami z piór i haftami czy dwuczęściowe kostiumy z haftowaną bądź rozmaicie zdobioną bluzką oraz wąską i długą spódnicą, a nawet ze spodniami zamiast sukienki – to najnowsze trendy w modzie ślubnej w 2016 roku.

Moda ślubna zmienia się powoli, ale konsekwentnie. Każdego roku pojawiają się nowe trendy, które subtelnie wpływają na to, co wypada założyć w dniu uroczystej przysięgi, a co staje się passé. Z powodzeniem można przyjąć, że zjawiska, które dają się zauważyć na modowych wybiegach w jednym roku, w kolejnym trafiają do mody ślubno-weselnej.
fot. Moda ślubna 2016

Potwierdzają to nowe kolekcje najpopularniejszych na świecie kreatorów strojów dla panien młodych. Co ciekawe, o ile w kwestii butów do ślubu, jeszcze umocnią się tendencje widoczne w roku 2015, o tyle duże zmiany mogą dotyczyć sukni. Jeśli jednak wśród wielu ciekawych pomysłów mielibyśmy wyróżnić te, które powtarzają się najczęściej, byłyby to trendy polegające na odsłanianiu: pleców, ramion, dekoltów, nóg i… palców stóp.

Strony: [1] [2] [3] następna »

()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: buty ślubne, moda, suknia ślubna, ślub


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»