kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
 
 

Po trampki: biegiem - marsz!
2011/3/28 14:30:00

Rządzą niepodzielnie w mieście i na wybiegach. Wygodne, uniwersalne i praktyczne. Znane od lat a jednak nadal wnoszące powiew świeżości w wiosenne kreacje - nie tylko młodzieżowe.

Spacer lub jogging, jazda na deskorolce, lekcja w-f czy... klubowa impreza - żadna wiosenna aktywność nie obejdzie się bez modnych trampek. Mogą nosić je wszyscy - od dzieci do seniorów, bez względu na płeć. Idealnie sprawdzają się jako obuwie miejskie czy sportowe ale też dodają smaczku bardziej wyrafinowanym stylizacjom. Tegoroczne „trampkowe hity" to zarówno klasyczna czerń, mocne zdecydowane kolory jak i pastelowe kratki. Każdy znajdzie więc coś dla siebie.

Ponieważ mają tak wiele zastosowań, muszą nie tylko cieszyć oko, lecz także być wygodne i praktyczne. Eksperci z Lidla podkreślają, że dobrze wykonane płócienne trampki powinny być wytrzymałe, wyposażone w grubą i elastyczną podeszwę oraz specjalną wyściółkę. Ważne też, by dało się je łatwo czyścić - najlepiej piorąc w pralce.

fot. Lidlfot. Lidl
fot. Lidlfot. Lidl


Fot. Lidl


()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: obuwie, obuwie sportowe, trampki


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»