kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
 
 

Zostań gwiazdą z marką Big Star
2009/5/12 17:30:00

„Jeśli jesteś podobny do znanej gwiazdy ekranu, estrady lub sportu, zrób zdjęcie i wyślij je do nas, a zdobędziesz sławę i cenne nagrody". W ten sposób marka Big Star zachęca do udziału w konkursie.

Konkurs polega na wystylizowaniu się na swojego idola, zrobieniu sobie zdjęcia i zamieszczeniu go na stronie konkursowej www.zostangwiazda.bigstar.pl .

W ciągu dwóch tygodni trwania konkursu w serwisie http://zostangwiazda.bigstar.pl/ zarejestrowały się między innymi osoby wystylizowane na Dodę, Jessicę Albę czy Jasia Fasolę. Konkurs trwa 6 tygodni i jest podzielony na sześć etapów. W każdym z nich użytkownicy - po wcześniejszym zarejestrowaniu się w serwisie - mają możliwość dodawania, komentowania oraz oceniania zamieszczanych zdjęć. Każdego tygodnia, dzięki głosowaniu internautów oraz jury konkursowego, wyłaniani są finaliści konkursu, a raz na tydzień Big Star przyznaje nagrodę specjalną dla najlepszej pracy konkursowej. Wśród nagród znajdują się wycieczki w dowolny zakątek Europy i weekend w polskim kurorcie.()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Big Star, idole, sobowtór, stylizacja, zostać gwiazdą


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»