kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
 
 

Zostań gwiazdą z marką Big Star
2009/5/12 17:30:00

„Jeśli jesteś podobny do znanej gwiazdy ekranu, estrady lub sportu, zrób zdjęcie i wyślij je do nas, a zdobędziesz sławę i cenne nagrody". W ten sposób marka Big Star zachęca do udziału w konkursie.


Konkurs polega na wystylizowaniu się na swojego idola, zrobieniu sobie zdjęcia i zamieszczeniu go na stronie konkursowej www.zostangwiazda.bigstar.pl .

W ciągu dwóch tygodni trwania konkursu w serwisie http://zostangwiazda.bigstar.pl/ zarejestrowały się między innymi osoby wystylizowane na Dodę, Jessicę Albę czy Jasia Fasolę. Konkurs trwa 6 tygodni i jest podzielony na sześć etapów. W każdym z nich użytkownicy - po wcześniejszym zarejestrowaniu się w serwisie - mają możliwość dodawania, komentowania oraz oceniania zamieszczanych zdjęć. Każdego tygodnia, dzięki głosowaniu internautów oraz jury konkursowego, wyłaniani są finaliści konkursu, a raz na tydzień Big Star przyznaje nagrodę specjalną dla najlepszej pracy konkursowej. Wśród nagród znajdują się wycieczki w dowolny zakątek Europy i weekend w polskim kurorcie.()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Big Star, idole, sobowtór, stylizacja, zostać gwiazdą


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »