kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
 
 

Kobiece telefony
2007/2/1 18:30:00


Do telefonów komórkowych można dopasować coraz więcej dodatków: etui, zestawy słuchawkowe, świecące diody itd. Nowością jest biżuteria do telefonu. Firma W.Kruk wypuściła na rynek linię breloczków nawiązujących do ich kolekcji. Ceny: ok. 100 zł.

fot. W.Krukfot. W.Krukfot. W.Kruk

Natomiast kolejna ozdoba do telefonu kosztuje ponad 2500000 zł. Wykonana jest z żółtego, niebieskiego i różowego diamentu. Oprócz tego jeszcze 2,1 karata w białych diamentach.
fot. W.Kruk

Jeśli zdecydujesz się na któryś z wyżej zaprezentowanych modeli komórek, z pewnością przyda ci się coś jeszcze. Każdego dnia jesteśmy narażeni na utratę telefonu komórkowego, której przyczyną może być kradzież lub uszkodzenie. Na szczęście można się już ochronić przed niemiłymi konsekwencjami takich zdarzeń kupując ubezpieczenie dla telefonu komórkowego.

mPunkt Polska SA wspólnie z PZU SA wprowadził pierwszą powszechną polisę ubezpieczeniową, dzięki której każdy posiadacz ubezpieczenia w przypadku zaistniałej szkody otrzymuje naprawiony lub nowy telefon komórkowy. Każdy kto zakupi telefon w mPunkt może go ubezpieczyć, niezależnie czy telefon ten jest zakupiony: w ofercie post paid operatora (również w ofertach promocyjnych);w Mixie, Simplus, Sami Swoi; wolna słuchawka, czyli telefon bez umowy z operatorem.

Ubezpieczenie dostępne jest w trzech wariantach. W przypadku telefonu zakupionego w systemie ratalnym koszt ubezpieczenia może zostać podzielony na dogodne miesięczne raty. mPunkt Polska SA to sieć ponad 200 sklepów działających w przeszło 150 miastach na terenie Polski, oferujących produkty i usługi związane telefonią komórkową. Sklepy mPunkt zlokalizowane są w m.in. centrach handlowych takich jak: Tesco, E.Leclerc, Carrefour czy Geant, a także na głównych ulicach i ciągach handlowych miast.

Strony: [1] [2]


Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: LG, Nokia, komórka, motorola, samsung, telefon komórkowy, ubezpieczenie